ailem Academic Counseling
Sepet Türkçe English

Frequently Asked Questions

Will you be able to provide the result I want?

Çalışmalarınız tamamen bizim sorumluluğumuz altındadır. Çalışmanın hazırlanmasında sizinle irtibata geçilecek ve bilgilendirileceksiniz. Onayınız alındıktan sonra ürüne son hali verilecektir. Dolayısıyla sizin görüş ve önerileriniz daima dikkate alınacaktır.

 

Why should I work with you?

AİLEM Akademik Danışmanlık alanında uzman kişiler aracılığıyla hizmet sunmaktadır. Çalışmalarımızda niteliği ön planda tutuyoruz. 24 saat boyunca göndereceğiniz mesajlar bize ulaşacak ve en geç bir iş günü içerisinde cevap verilecektir.

 

How will the work be sent to me?

Çalışmanız tamamlandığında e-posta yolu ile tarafınıza iletilecektir. Ayrıca çalışmalarınızı belli bir süre web sitemiden de şifrenizle giriş yaparak indirebileceksiniz. Ek masrafları karşılamak koşulu ile çalışmanızın basımı, ciltlenmesi ve kargo ile istediğiniz adrese teslimini de talep edebilirsiniz.

 

How will the copyright be?

Sizin için yaptığımız tüm üretimlerin tüm fikri hakları size aittir.

 

What is the charge?​​​​​​​

Fiyatı sabit olan ürün ve hizmetlerimizin ücretlerini web sitemizde görebilirsiniz. Diğer hizmetler için web sitemiz aracılığıyla fiyat istemeniz gerekmektedir.

 

What are the privacy polities?
Kişisel bilgileriniz ve ürünleriniz kesinlikle üçüncü kişi ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.

 

How long will it last to recieve the service?

Hizmet onayını verdikten sonra yaklaşık teslim zamanı size bildirilecektir. Acil hizmetler için onayınızla ek uzman çalıştırılarak daha erken teslimat mümkündür.

 

What will be the legal legislation in exchange?​​​​​​​

Ailem Akademik Danışmanlık'tan alacağınız hizmetler Resmi Gazete de yer alan Mesafeli Satışlar Yönetmeliği'ne göre yapılmaktadır: http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/11/20141127-6.htm 

 

How Much are VAT Rates?​​​​​​​

2007/13033 sayılı Bakanlar Kurulu Kararnamesi'ne göre (http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2007/12/20071230-4.htm) KDV oranları kitap satışları için %8, danışmanlık hizmetleri için %18 olarak belirlenmiştir.

 

Can I see your membership contract?​​​​​​​

Üyelik sözleşmemizi buradan indirebilirsiniz.

 

Can I see your sales pitch contract?​​​​​​​

Mesafeli satış sözleşmemizi buradan indirebilirsiniz.

 

How are your cancellation / return conditions?

İptal/iade koşullarımızı buradan indirebilirsiniz.