Ailem Akademik Danışmanlık
Sepet Türkçe English

Sık Sorulan Sorular

İstediğim sonucu sağlayabilecek misiniz?

Çalışmalarınız tamamen bizim sorumluluğumuz altındadır. Çalışmanın hazırlanmasında sizinle irtibata geçilecek ve bilgilendirileceksiniz. Onayınız alındıktan sonra ürüne son hali verilecektir. Dolayısıyla sizin görüş ve önerileriniz daima dikkate alınacaktır.

 

Neden sizinle çalışmalıyım?

AİLEM Akademik Danışmanlık alanında uzman kişiler aracılığıyla hizmet sunmaktadır. Çalışmalarımızda niteliği ön planda tutuyoruz. 24 saat boyunca göndereceğiniz mesajlar bize ulaşacak ve en geç bir iş günü içerisinde cevap verilecektir.

 

Çalışma bana nasıl gönderilecek?

Çalışmanız tamamlandığında e-posta yolu ile tarafınıza iletilecektir. Ayrıca çalışmalarınızı belli bir süre web sitemiden de şifrenizle giriş yaparak indirebileceksiniz. Ek masrafları karşılamak koşulu ile çalışmanızın basımı, ciltlenmesi ve kargo ile istediğiniz adrese teslimini de talep edebilirsiniz.

 

Telif hakkı nasıl olacak?

Sizin için yaptığımız tüm üretimlerin tüm fikri hakları size aittir.

 

Ücretlendirme neye göre yapılıyor? 

Fiyatı sabit olan ürün ve hizmetlerimizin ücretlerini web sitemizde görebilirsiniz. Diğer hizmetler için web sitemiz aracılığıyla fiyat istemeniz gerekmektedir.

 

Gizlilik ilkeleriniz nelerdir?
Kişisel bilgileriniz ve ürünleriniz kesinlikle üçüncü kişi ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.

 

Hizmeti ne kadar zamanda alacağım?

Hizmet onayını verdikten sonra yaklaşık teslim zamanı size bildirilecektir. Acil hizmetler için onayınızla ek uzman çalıştırılarak daha erken teslimat mümkündür.

 

Alışverişimde yasal mevzuat neye göre olacak?

Ailem Akademik Danışmanlık'tan alacağınız hizmetler Resmi Gazete de yer alan Mesafeli Satışlar Yönetmeliği'ne göre yapılmaktadır: http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/11/20141127-6.htm 

 

KDV Oranları Ne Kadardır?

2007/13033 sayılı Bakanlar Kurulu Kararnamesi'ne göre (http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2007/12/20071230-4.htm) KDV oranları kitap satışları için %8, danışmanlık hizmetleri için %18 olarak belirlenmiştir.

 

Üyelik sözleşmenizi görebilir miyim?

Üyelik sözleşmemizi buradan indirebilirsiniz.

 

Mesafeli satış sözleşmenizi görebilir miyim?

Mesafeli satış sözleşmemizi buradan indirebilirsiniz.

 

İptal/İade koşullarınız nasıldır?

İptal/iade koşullarımızı buradan indirebilirsiniz.