Ailem Akademik Danışmanlık
Sepet Türkçe English

İndirimlerimiz

Sürekli Hizmet ve Güven

Fiyatlarımızı piyasa koşullarına göre en uygun olacak şekilde belirliyoruz. Yine de zaman zaman daha kapsamlı indirim kampanyaları yapmaya da devam edeceğiz.

Fiyat politikamız "Her keseye uygun hizmet üretmek ve emeğe de saygı duymak" şeklindedir. Dolayısıyla bütçeniz uygun değilse çekinmeden bize yazabilirsiniz.

 

%50 indirim

Açılışımızı 27 Haziran 2016'da yaptık.

Müşteri kabulüne 27 Temmuz 2016'da başlayabildik.

Duyurduğumuz gibi ilk 10 müşterimize %50 indirim uyguladık.

 

Ücretsiz!

Her ticari işletme kazanmak için vardır. Ancak bizim önceliğimiz para kazanmadan önce güveninizi kazanmaktır. Buna delil olması için kitabımızın eski baskısını ücretsiz olarak sitemizden hizmetinize sunuyoruz.

 

ailem Bursu

Fiyat politikamızı "Ücret sorunu nedeniyle kimse reddedilmemelidir!" sloganına dayandırdık. Eğer herhangi bir şekilde ödeme zorluğu çekiyorsanız aşağıdaki soruları cevaplayarak bilgi@aile.net adresine gönderiniz. 

  1. Kendinizi tanıtınız (Kaç yaşındasınız, nerede yaşıyorsunuz, ne iş yaparsınız?)
  2. Hangi hizmet veya hizmetler için burs istiyorsunuz (lütfen almak istediğiniz hizmetleri ayrıntılı olarak belirtiniz. Gerekiyorsa göndereceğiniz mektuba dosyalarınızı ekleyiniz).
  3. Bursa neden ihtiyaç duyuyorsunuz? (ekonomik durumunuzu açıklayınız)
  4. Alacağınız hizmet için en fazla kaç TL ödeyebilirsiniz?

Proje bitiminde web sitemizin yorumlar bölümüne (http://aile.net/yorumlariniz) aldığınız hizmeti belirterek "Aldığım hizmet ailem bursu ile indirimli olarak karşılanmıştır." ibaresini de içeren bir yorum eklemenizi istiyoruz.